dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Farma Michael

Farma Michael na tvrzi Nedvězí je romantické místo nedaleko slapské přehrady vhodné pro luxusní svatbu v panenské přírodě. V jejím areálu najdete i kvalitní ubytování a spoustu dalších aktivit. Proto doporučujeme užít si toto místo na delší čas než jen na jeden svatební den.

Farma se nachází v prostředí romantické přírody. Navíc je koncipována jako tvrz. Což znamená, že je oddělena od okolního světa. Proto si můžete užít nejen svatební den v naprostém klidu jen v okruhu svých nejbližších. Farma se exkluzivně pronajímá jen na hromadné akce. Opakovaně zde probíhají semináře renomovaných společností, konají se zde důvěrná diplomatická jednání atd. Luxusní svatby zde mají významné světové a české celebrity, světoznámý pilot formule 1, první Miss Československa Ivana Christová, Miss World Tatjana Kuchařová, hokejisté z NHL atd. Režisér Juraj Jakubisko si právě pro svoji jedinečnost vybral farmu k sepsání scénáře k filmu Bathory. Režisér Pavel Němec se zde několikrát setkal se svými přáteli Václavem Havlem a Pavlem Landovským.

farma michael letecký pohled

Farma Michael letecký pohled

Farmy Michael není otevřena pro veřejnost, aby bylo zajištěno dokonalé soukromí hostů. Pokud byste si ji chtěli prohlédnout, je třeba předchozí domluva. Své krédo vyjadřuje majitel farmy Michal Štěpánek slovy:

„Tady za hradbami tvrze se snažím pro své hosty vytvořit takové pohodlí, aby zde našli harmonii a dokonalý azyl.”

Kapacita vnitřních společenských prostor je až 300 osob a zahradní plochy pojmou přibližně dalších 200 lidí. Ubytování je možné až pro 130 hostů s možností externího ubytování pro další hosty. Svatba v přírodě na farmě nedaleko Slapské přehrady je ideální pro všechny snoubence.

Farma Michael-dvůr

Farma Michael-dvůr

Farma Michael nabízí i mnohé další aktivity v prostředí nádherné krajiny. Proto doporučujeme strávit zde delší čas. V letních měsících je to samozřejmě koupání v nedaleké slapské přehradě, která je vyhledávanou rekreační oblastí. Můžete však využít i bazén přímo na farmě. Dominantou jsou ale zdejší stáje s možností vyjížďky. Na vlastní kůži tak poznáte, proč se říká, že nejhezčí je svět z koňského sedla. Milovníci golfu zde naleznou prvotřídní tréninkové hřiště pro zkušené hráče,
ale i pro začátečníky. Dále můžete využít wellnes,posilovnu nebo kurty pro tenis, volejbal nebo nohejbal.

Samotnou kapitolou by mohl být úžasný gastronomický zážitek od zdejších špičkových kuchařů. Pro všechny věci v tomto blogu vypsané obdržela farma Michael ocenění Farma roku 2015 a Svatební místo roku v roce 2017.

Farma Michael

Farma Michael

Ještě více se dozvíte zde.

Další místo pro Vaši svatbu: Restaurace Léta páně

 


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
Farma Michael
Farma Michael