dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Svatební sezóna 2020

Svatební sezóna 2020 se nám pomalu, ale jistě blíží. Pro mne měla začít již 4.4.2020, kdy jsem měl zvučit svoji první svatbu tohoto roku na zámku Štiřín. To je báječné místo s nádherným parkem, jehož dominantou je golfové hřiště. Nachází se nedaleko Velkých Popovic, které uctívají pivaři, kteří mají v oblibě tamějšího kozla. Zámek Štiřín využívala ke svým výjezdním jednáním nejedna vláda naší republiky. Proto jsem se nemohl dočkat začátku svatební sezóny.

Bohužel, vzhledem k nenadálým okolnostem u nás i ve světě a vzniku pandemie v důsledku šíření nemoci COVID-19, která se dotkla nás všech, jsou klienti nuceni svou svatbu přesunout na později, v horším případě ji musí zrušit úplně. Všem svým klientům se snažím v případě přesunutí svatby a náhradního termínu vyjít maximálně vstříc, ale bohužel, vzhledem k nabité sezoně se to vždy nepodaří. V tomto případě jsem schopen snoubencům zajistit kvalitního náhradu z řad svých skvělých kolegů DJ´s na svatbu

Co Vás čeká v době karantény

Nepropadejme panice, každá pandemie jednou skončí. Hodně z Vás přesunulo své termíny na léto, kdy už snad vše bude v pohodě. Pak asi teprve vypukne to pravé šílenství. Pokud jste zavřeni doma, sledujte dál můj blog. Budu se Vám snažit přiblížit zajímavá místa na svatbu, se kterými mám osobní zkušenost. Pokud jste třeba přišli o své rezervace, můžou být tyto místa novou inspirací, kde prožít Váš svatební den. Hlavně se mějte pořád rádi, i kdyby jste si v karanténě trochu lezli na nervy.

Tímto bych chtěl všem mým stávajícím i budoucím klientům popřát krásné léto, pevné nervy a především zdraví! Snad i ten Covid se přežene. Doufám, že s některými z Vás se tento rok jako Váš svatební DJ ještě uvidím a budeme moci společně oslavit vstup do Vaší nové fáze společného života. A pánové nezapomeňte políbit svou vyvolenou pod rozkvetlou třešní na prvního máje!

Doporučený typy – hudba na vaši svatbu


Podívejte na naše DJs ZDE

Pokud hledáte i jinou formu zábavy, prohlédněte si web zábava-nasvatbu.cz

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku 

Naše ověřené místa-nasvatbu.cz

Svatební inspirace v našem magazínu SVATEBNIRADEK.CZ


 

« »
Svatební sezóna 2020
Svatební sezóna 2020