dj na svatbu
dj na svatbu
Dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu
dj na svatbu

Svatební sezona 2020

S přicházejícím teplým jarním počasím jsme se těšili na první svatbu tohoto roku. První dubnová svatba se měla uskutečnit 4.4.2020 na zámku Štiřín a měla otevřít nadcházející svatební sezonu, která se nám momentálně více a více vzdaluje. Bohužel, vzhledem k nenadálým okolnostem a vzniku pandemie v důsledku šíření nemoci COVID-19, je stále více našich klientů nuceno svoji svatbu přesunout na pozdější termín, v tom horším případě ji musí zrušit úplně.

V posledních dnech nám od Vás přibývají zprávy o přesunutí termínu svatby a zajištění již vybraného DJ na nový termín. Snažíme se všem klientům maximálně vyhovět, ale bohužel vzhledem k velké vytíženosti některých DJs a jejich plné sezoně se to ne vždy podaří. V tomto případě jsme schopni snoubencům zajistit adekvátní náhradu z řad našich skvělých DJS.

Věříme a doufáme, že léto nám i Vám brzy opět přinese spoustu krásných zážitků a radosti ze života. 

Na závěr bysme chtěli všem snoubencům popřát klidné dny, pevné nervy a především zdraví! Doufáme, že s některými z Vás se tento rok ještě uvidíme a budeme moci společně oslavit vstup do Vašeho nového společného života.

S přáním všeho dobrého DJs-nasvatbu.cz

« »
Svatební sezona 2020