dj na svatbu
Dj na svatbu / svatební DJ
dj na svatbu

Svatební šaty

Když se řekne spojení svatební šaty, každá nevěsta si představí nejspíš spoustu věcí a zahrne ji nespočet pocitů, jakými jsou štěstí, radost, možná i strach a nejistota. Jaké šaty si vybrat? Mám vysněné šaty, ale budou mě? Samozřejmě i tato oblast má svoje módní trendy, kterými se řídí. Otázkou je, zda vy se budete těmi módními trendy řídit také.

svatební šaty

Než se vydáte zkoušet ty své vysněné svatební šaty, bylo by dobré vědět, kde se svatba bude odehrávat. Ne každý styl šatů se hodí na určitá místa. Pokud plánujete svatbu v kostele, šaty by měly být honosnějšího charakteru, aby nevěsta v tom velikém prostoru nezanikla. Hodí se sem i závoj s vlečkou. Naopak nevhodné jsou extravagantní šaty s velikým odhaleným dekoltem či odhalenými rameny. Naopak, pokud plánujete svatbu na statku, zde vyniknou šaty v tzv boho stylu. Uvažujete-li o svatbě na podzim, v zimě či na jaře, bylo by dobré zvolit šaty, ke kterým se bude hodit například teplý kožíšek.

Neméně důležité jsou i dispozice nevěsty. Malé nevěsty musí počítat s tím, že bude nutné svatební šaty zkracovat, to však nelze u všech svatebních šatů. Vysoké nevěsty musí naopak řešit problém opačný. Nevěsty s bujnějšími vnady si musí dávat pozor na kvalitní korzety, aby se pod tíhou nezlomily, či správně a dobře seděly.

Důležitá role doplňků

Boty a doplňky hrají též klíčovou roli a nemělo by se na ně zapomínat. Pokud budete volit vysoké podpatky, myslete na to, abyste se propadala do hlíny. Pokud budete chtít mít malou kabelku tzv pompadurku, hlídejte si, aby byla ve stejném odstínu, jako vaše svatební šaty.

Zkrátka a dobře, vybrat ty správné svatební šaty není vůbec snadné. Na zkoušku do svatebních salónu se objednejte také vždy s předstihem. V sezóně mají hodně napilno, navíc pokud se budete vdávat v nejžádanějších měsících, nemusí být vybrané svatební šaty na váš termín svatby volné. Proto s rezervací salonu neotálejte. Hned jak budete vědět svatební místo, rezervujte si svůj termín, kde vám zkušené asistentky se vším poradí a pomůžou vybrat svatební šaty podle vašich představ.

Sledujte nás na Pinterestu:

Další články naleznete zde:

« »
svatební šaty
Svatební šaty